koçaslanlar, koçaslanlar otomotiv, tırsan, damperli kamyon, dorse, tır, renault trucks, renault


Hem işletmeciler hem de sürücüler için gelmiş geçmiş en iyi XF.

Yeni XF: Uzun mesafeli kara yolu taşımacılığı alanında bir performans ölçütü. Maksimum taşıma verimliliği için tasarlandı. Euro 6 için tamamen yeni 12,9 litre PACCAR MX-13 ve 10,8 litre PACCAR MX-11 motorlar ile. Tamamen yeni bir şasi. Yeni, çekici bir dış tasarım ve yenilen iç kısım.

Yeni DAF CFEuro 6 yeni bir standart belirliyor. Düşük çalıştırma maliyetleri, üst düzey sürücü konforu ve hepsinden önemlisi benzersiz çok yönlülük. Üç kabin seçeneği, üç motor ve çok sayıda dingil ve şasi konfigürasyonuna sahip olan yeni CF Euro 6, tüm taşımacılık ihtiyaçlarına uygun bir çözüm sunar!

Yeni LF, modern bir dağıtım kamyonundan beklediğiniz her şeyi sunar. Çeviktir, mükemmel erişilebilirlik sağlar ve birinci sınıf sürüş özellikleriyle bir adım öne çıkar. Yeni LF, çok sayıda durdurma ve çalışma, hızlı yükleme ve boşaltma işlemlerini kolayca gerçekleştirir. Sürücü için makul olan en yüksek konforu sunmak üzere tamamıyla yenilenen iç kısım. Ayrıca geniş motor, şanzıman ve arka dingil oranlarına sahiptir. Optimum performansa yöneliktir.

Bölgesinde güçlü bir konumda bulunan Bursa Ağır Vasıta A.Ş. DAF çekici satış ve satış sonrası servis hizmetleri ile bölgesinde Pazar payını hızla yükseltmektedir.