koçaslanlar, koçaslanlar otomotiv, tırsan, damperli kamyon, dorse, tır, renault trucks, renault

KARSANKarsan aracınızı bize getirdiğinizde uzman sertifikalı müşteri danışmanlarımız sizi bekliyor olacak. İsteklerinizi anlatarak neler yapılması gerektiğine birlikte karar verecek, fiyat konusunda önceden bilgi sahibi olacak ve randevunuz ayarlanarak en kısa sürede aracınızı teslim edeceksiniz. Dilerseniz aracınızın bakım/onarımı esnasında, siparişteki yedek parçanız, garanti işlemleriniz ve daha birçok konuda bilgi alabilirsiniz.

Müşteri İlişkileriTüm gayretimiz şikâyetinizi en kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde çözmektir. Sizi dinlemeye ve çözüm getirmeye hazırız, tüm imkânlarımızla memnuniyetinizi daha da yükseltmek için çalışıyoruz. Her türlü istek, eleştiri ve öneriniz için müşteri ilişkileri sorumlumuzla görüşebilirsiniz.

Periyodik BakımlarKarsan marka aracınıza hak ettiği özeni göstermelisiniz. Aracınızın uzun ömürlü olması ve daima sürüş keyfi vermesi için sizi servisimize bekliyoruz. Servisimizde yaptırdığınız periyodik bakımlarla, aracınızın değerine değer katıyoruz.

Mekanik TamiratlarAracınızın yürür aksamı ve süspansiyon sistemi ile ilgili tamirat ve testlerini, son teknolojiye sahip cihazlarımızla gerçekleştiriyoruz. Şanzıman, motor ve yürüyüş düzeni işlemleriniz için de doğru yerdesiniz. Biz aracınız için özenle çalışırken, siz bekleme salonumuzda kahvaltınızı ederek aracınızı seyredin, Bursa Ağır Vasıta hizmetinin farkını hissedin.

Kullanılmış Araç Durum TespitiBursa Ağır Vasıta dışında başka bir kanal üzerinden kullanılmış araç satın almaya karar verdiniz ve aracın ne durumda olduğunu bilmek istiyorsunuz. Özel olarak hazırlanmış elemanlarımızla size bu hizmeti veriyoruz. Müşteri Danışmanlarımız sizi bilgilendirecektir.