koçaslanlar, koçaslanlar otomotiv, tırsan, damperli kamyon, dorse, tır, renault trucks, renault

ISUZUGeçtiğimiz yıl Anadolu ISUZU ’nun Bursa Bayiliğini alan Bursa Ağır Vasıta A.Ş. ISUZU ’nun; kamyon-kamyonet ve pick-up Pazar payını çok hızlı yükselterek bölgesinde lider konuma getirdi. Bursa Ağır Vasıta A.Ş. Bursa Ovaakça Mevkiinde bulunan plazasında satış ve satış sonrası hizmetlerini sorunsuz bir şekilde vermektedir. Bu bağlamda her türlü yatırımlarını gerek personel eğitimi gerek teknik servis ekipmanları ile gerçekleştirdi. Satış sonrası müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutarak Verdiği hizmetin ciddiyetinin bilinci ile Bursa Ağır Vasıta A.Ş. ISUZU olarak satış ve satış sonrası servis noktasında müşterilerinin gereksinimlerine odaklanarak hizmet vermektedir.

Anadolu Isuzu'nun Türk otomotiv sektöründe öncülük yaptığı konular arasında belkide en önemlisi müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran hizmet anlayışı olmuştur. Kuruluşundan bu yana üretim, satış ve satış sonrasında kalite bilincine önem veren Anadolu Isuzu, ürün bazında hedef kitlesine sağlamlık, uzun motor ömrü, ekonomik satış sonrası hizmetleri, yakıt ekonomisi ve 2. el değeri ile öne çıkan pick-up, kamyon, kamyonet ve otobüs modelleri ile geniş bir yelpaze sunmaktadır.

1,9 litre motor, 163 hp, 360 Nm tork özellikleri ile sektörün öncüsü olan D-MAX; ABS-ESC-EBD, Fren Asistanı, 6 hava yastığı, Yokuş Kalkış ve İniş Destek Sistemi, Fren Asistanı ve Elektronik Differansiyel Kilidi özellikleri ile hem güvenlik hem de teknoloji anlamında pick-up dünyasında başı çekmektedir.

N serisi; daha fazla yük taşıma kapasitesi, daha iyi çekiş gücü, daha az yakıt sarfiyatı ve daha fazla dayanıklılık özellikleri ile tercih edilmektedir. Aynı zamanda üstün manevra kabiliyeti sayesinde en dar sokaklarda bile kolayca hareket edebilme kabiliyeti ve 3 m ile 4,3 m arasında model bazında değişen şasi boyları ile tüketicinin her türlü yük ve hacim ihtiyacını karşılamaktadır.

Turizm ve şehir içi toplu taşımacılık sektöründe yerini alan Isuzu, otobüs modelleri ile hem kullanıcısına hem de yolcularına yüksek düzeyde konfor sağlıyor. Düşük yakıt ve bakım maliyetine sahip modeller kazancınıza kazanç katarken konforlu iç tasarımı ve güvenli sürüş tekniği sayesinde tercih ediliyor.