KURUMSALYaratıcı, yenilikçi ve esnek bir üretim anlayışı ile yük taşımacılığı alanında çözüm üretme misyonuyla yola çıkan Bursa Ağır Vasıta A.Ş., müşterileri için en yüksek kalitedeki ürünü, en kısa zamanda, en uygun satış fiyatı ile tüketiciye ulaştırmayı amaçlıyor.

Çalışanı, tedarikçisi ve satış teşkilatıyla birlikte tüm ilgili süreçleri titizlikle ele alan bir yönetim sistemi oluşturan Bursa Ağır Vasıta A.Ş., müşteri ilişkilerinde, ürün, hizmet ve yönetim anlayışında sunduğu kaliteyle kısa zamanda sektörün güvenini kazandı ve bu güven yıllardır hiç zedelenmedi.

“Kalite, Uygun Fiyat, Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışı B.A.V.’da…”

KURUMSALİşimizi daima ileri taşıyarak, hizmet verdiğimiz her segmentte ve kendi üretimimiz olan tüm ürün gruplarında Türkiye’in EN İYİ çözüm, satış ve hizmet operasyonu olmak.

MisyonMisyonumuz; işimizi daima ileriye taşımamızı sağlayan tutkumuz ile kurduğumuz uçtan uca entegre yapımız sayesinde Türkiye’deki ve yurt dışındaki tüm paydaşlarımız için müşteri memnuniyeti en yüksek, sektörel bilgi birikimi, dijital alt yapısı ve insan kaynağı yetkinlikleri ile fark yaratan, yenilikçi ve çevik hareket edebilen vazgeçilmez iş ortağı olmak.

DeğerlerimizSürekli Öğrenen: Sürekli öğrenen, öğrendiklerini işine uygulayan ve bu sayede müşterilerimizin geleceğe dönük ihtiyaçlarına dahi en uygun hizmeti sunabilmek için kendini geliştiren, yenilikleri yüksek bir ekibiz.

Sürekli Gelişen: İşimizi her zaman daha ileriye taşıyacak cesaret ve tutkuya sahibiz.

Yenilikçi: Verdiğimiz tüm hizmetlerde, kendi üretimimiz olan ürünlerimizde ve kurum içi süreçlerimizde sektörel dönüşümün hızına ayak uyduracak en güncel teknolojik, dijital ve yenilikçi çözümleri cesaretle uygularız.

Çözüm Odaklı: Tüm paydaşlarımızın işlerinde onların sorunlarını çözmeye, yüklerini hafifletmeye odaklanmış, uzun soluklu ve memnuniyeti yüksek iş ortaklıklarını önceliklerinden iş yapma kültürümüzle çalışırız.

Çevik: Hızlı, planlı ve akıllı hareket ederiz.

Takım Oyuncusu: Paydaşlarımızın beklentilerini karşılamak ve hatta her seferinde üzerine çıkarak hep rekabetçi kalmak için BİR TAKIM olarak çalışmanın önemini biliriz.

Etik Değerlerine Bağlı: Bursa Ağır Vasıta ailesinin her bir üyesi ahlaki ilkeleri yüksek, adil, samimi ve güvenilirdir. İş ortaklarımız ile birlikte kazanarak çalışmak en temel ilkemizdir.

Gururlu: Bursa Ağır Vasıta kültürünün bir parçası olmaktan ve yaptığımız iş ile pozitif etki yaratmaktan her zaman gurur duyarız.