TR | EN

ISUZU

Geçtiğimiz yıl Anadolu ISUZU’nun Bursa Bayiliğini alan Bursa Ağır Vasıta A.Ş. ISUZU’nun; kamyon-kamyonet ve pick-up Pazar payını çok hızlı yükselterek bölgesinde lider konuma getirdi. Koçaslanlar Grubu bünyesinde bulunan Bursa Ağır Vasıta A.Ş. Bursa Ovaakça Mevkiinde bulunan plazasında satış ve satış sonrası hizmetlerini sorunsuz bir şekilde vermektedir. Bu bağlamda her türlü yatırımlarını gerek personel eğitimi gerek teknik servis ekipmanları ile gerçekleştirdi. Satış sonrası müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutarak  Verdiği hizmetin ciddiyetinin bilinci ile Bursa Ağır Vasıta A.Ş. ISUZU olarak satış ve satış sonrası servis noktasında müşterilerinin gereksinimlerine odaklanarak hizmet vermektedir.

Anadolu Isuzu'nun Türk otomotiv sektöründe öncülük yaptığı konular arasında belkide en önemlisi müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran hizmet anlayışı olmuştur. Kuruluşundan bu yana üretim, satış ve satış sonrasında kalite bilincine önem veren Anadolu Isuzu,  ürün bazında hedef kitlesine sağlamlık, uzun motor ömrü, ekonomik satış sonrası hizmetleri, yakıt ekonomisi ve 2. el değeri ile öne çıkan pick-up, kamyon, kamyonet ve otobüs modelleri ile geniş bir yelpaze sunmaktadır.

  • 2,5 litre motor, 163 hp, 400 Nm tork özellikleri ile sektörün öncüsü olan D-MAX; ABS-EBS-TCS ve 6 hava yastığı özellikleri ile de güvenlik anlamında pick-up dünyasında başı çekmektedir.
  • Kamyon sınıfında yer alan NPR serisi; daha fazla yük taşıma kapasitesi, daha iyi çekiş gücü, daha az yakıt sarfiyatı ve daha fazla dayanıklılık özellikleri ile tercih edilmektedir.
  • Kamyonet gurubu olan NLR ve NNR serileri; üstün manevra kabiliyeti sayesinde en dar sokaklarda bile kolayca hareket edebiliyor. 3 m ile 4,3 m arasında model bazında değişen şasi boyları ile tüketicinin her türlü yük ve hacim ihtiyacını karşılamaktadır.
  • Turizm ve şehir içi toplu taşımacılık sektöründe yerini alan Isuzu, otobüs modelleri ile hem kullanıcısına hem de yolcularına yüksek düzeyde konfor sağlıyor. Düşük yakıt ve bakım maliyetine sahipmodeller kazancınıza kazanç katarken konforlu iç tasarımı ve güvenli sürüş tekniği sayesinde tercih ediliyor.
SATIŞ

Hem işletme»

Geçtiğimiz yıl Anadolu ISUZU&r»

İLETİŞİM
Bursa Ağır Vasıta A.Ş.
Beşevler Sanayi Sitesi 11. Blok N:34 - 36 Nilüfer/BURSA
0 (224) 441 97 64