TR | EN

TIRSAN

TIRSAN Türkiye'de üretim yaparak, 50'den fazla ülkeye treyler satışı yapan tek marka olma özelliğini korumaktadır. 1977 yılında kurulan Tırsan, şu an itibariyle Adapazarı'nda bulunan Türkiye'nin en büyük Treyler fabrikasında üretimlerine devam ediyor. Tırsan, kaliteli ürünleri sayesinde, müşterilerine düşük işletme maliyetleriyle yüksek kazanç sağlayabilme imkânını sunuyor. Tırsan’ın ürünleri arasında Tenteli grubu, Damper, açık kasa, konteyner taşıyıcı, römork,  şasi araçlar yer almaktadır.

  • TIRSAN Hafif Perdeli/Tenteli Semi-Treyler Serisi, aynı segment araçlardan 2 ton daha düşük boş ağırlığa sahip. 
  • Yeni Nesil TIRSAN Damper, yeni tek tuş finisher fren sistemi ile hafriyat alanlarında, inşaat şantiyelerinde ve asfalt döküm işlerinde kullanıcısının çözüm ortağı olmaktadır.
  • Kässbohrer Açık Kasa Semi-Treyler kolaylıkla açılıp kapanabilen özel kapak ve menteşe sistemi sayesinde kayıpsız dökme yük taşımacılığı ve boşaltımını gerçekleştirmektedir.
  • Yeni Tırsan konteyner taşıyıcı ile uzayan arka tampon ve ön konsol sayesinde 5 farklı çeşit konteyner taşıyabilme imkanı sunuyor.
  • Taşınacak yükten, istenen iç hacme ve kullanılacak römork tipine kadar geniş bir aralıkta değişmekte olan ihtiyaçlara özel çözümler üretiliyor.
  • Damper ve tanker uygulamaları ve üst yapı üreticileri için dayanıklı şasiler müşteri odaklı olarak üretilmektedir.

 

Bursa Ağır Vasıta'nın, 01.01.2007 itibariyle TIRSAN bayisi olarak bugün itibariyle Bursa pazar payını %60 seviyelerine yükseltmiştir. TIRSAN treyler satış ve satış sonrası servis hizmetleri konularında bölgelerinde oldukça etkin olan Bursa Ağır Vasıta A.Ş. toplam 1200m2 alana sahip satış ve servis hizmetleri binası ile müşteri çözüm odaklı hizmet vermektedir.

SATIŞ

Yeni XF: Uzun mesafeli kara yolu taşı»

TIRSAN Türkiye'de üretim ya»

Geçtiğimiz yıl Anadolu ISUZU&r»

İLETİŞİM
Bursa Ağır Vasıta A.Ş.
Beşevler Sanayi Sitesi 11. Blok N:34 - 36 Nilüfer/BURSA
0 (224) 441 97 64