TR | EN

HAKKIMIZDA

Yaratıcı, yenilikçi ve esnek bir üretim anlayışı ile yük taşımacılığı alanında çözüm üretme misyonuyla yola çıkan Bursa Ağır Vasıta A.Ş., müşterileri için en yüksek kalitedeki ürünü, en kısa zamanda, en uygun satış fiyatı ile tüketiciye ulaştırmayı amaçlıyor.

Çalışanı, tedarikçisi ve satış teşkilatıyla birlikte tüm ilgili süreçleri titizlikle ele alan bir yönetim sistemi oluşturan Bursa Ağır Vasıta A.Ş., müşteri ilişkilerinde, ürün, hizmet ve yönetim anlayışında sunduğu kaliteyle kısa zamanda sektörün güvenini kazandı ve bu güven yıllardır hiç zedelenmedi.

“Kalite, Uygun Fiyat, Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışı B.A.V.’da…”

Vizyonumuz

Bursa Ağır Vasıta A.Ş. olarak, sunduğumuz ürünler ve hizmet kalitesi konusunda, geçmişten geleceğe tüm müşterilerimizin yanında olabilmek, müşterilerimiz için sağladığımız güveni daima muhafaza edebilmek.


Misyonumuz

Bizi tercih eden müşterilerimize sunduğumuz ürün kalitesi ve hizmet anlayışımız konusunda sürekliliği sağlamak, en kısa sürede, en iyi fiyatla hizmet vermek, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile müşterilerimiz için sadece araç tedarik edilmesi değil, aynı zamanda güvenilir iş ortakları ile bir araya getirilmelerine vesile olmak.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi
08:30 - 18:00

KURUMSAL

Yaratıcı, yenilikçi ve»

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında»
İLETİŞİM
Bursa Ağır Vasıta A.Ş.
Beşevler Sanayi Sitesi 11. Blok N:34 - 36 Nilüfer/BURSA
0 (224) 441 97 64